Podróż niejedno ma imię


1
1 punkt
Podróż niejedno ma imię

Podróż niejedno ma imię. Chociaż często podróżowanie kojarzy się z wielomiesięcznymi wyprawami po różnych krajach, zdobywaniem szczytów górskich w Peru, czy łapaniem stopa i spaniem w namiocie gdzieś w Azji, to nie jest to jedna definicja podróżowania. Pracując na etacie często o takiej podróży możemy jedynie pomarzyć, a wiele osób preferuje urlopy zorganizowane przez chociażby biuro podróży. Najważniejsze, by każdy podróżował w swoim stylu.

Polecane: Wesołe skarpetki czyli coś wyjątkowego

Aktualnie w czasach pandemii wiele granic jest zamkniętych, a konieczność odbywania kwarantanny w obcym kraju skuteczne odstrasza. Ale przecież podróżowanie za granicę nie jest jedyną opcją. Mieszkamy w bardzo zróżnicowanym kraju, w którym przy odrobinie szczęścia i dobrej pogody można znaleźć miejsca, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Potrzebujesz jodu, a według Ciebie najlepszą opaleniznę tworzy się nad morzem? Proszę bardzo, mamy Morze Bałtyckie (jeśli nie przepadasz za tłumami na plaży, to wybierz mniej turystyczną miejscowość). Do szczęścia potrzebujesz gór? W Polsce do wyboru masz kilka pięknych pasm. A może lubisz wodę, ale nie przepadasz za nadmorskim klimatem? Zatem możesz wybrać się na mazury, do urokliwej krainy wielu jezior. Dodatkowo zawsze można wybrać się na weekend do któregoś z historycznych miast i w ciągu 2-3 dni zapoznać się z kulturą regionu.


Podoba ci się? Podziel się z przyjaciółmi!
1
1 punkt
Justyna Sikora
Studentka informatyki na jeden z Politechnik. Uwielbia koty, dobrą literaturę i stawia na rozwój osobisty. Co jakiś czas publikuję artykuły na portalu.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *